top of page
Gelecek Etkinlerimiz
sufi zen copy.jpg
SUFI-ZEN MEDITATION CAMP AND RETREAT
QUANTUM-LOGO.png

GİZLİ GÜCÜNÜZÜ AKTİVE EDİN

Gerçekleştirdiğimiz Diğer Etkinlikler

STRES YÖNETİMİ – RAHATLAMA – KENDİNLE İLETİŞİM KURMA

Yaşamda zorlu durumlarda bile rahat, merkezlenmiş ve farkında kalmanıza yardımcı olacak teknik ve stratejiler sunar. Uygulaması kolay ve bilimsel meditasyon teknikleri ile günlük yaşamımızda anın ve kendimizin farkında kalıp, yaşadıklarımızın ve hissettiklerimizin merkezine kendi faydamızı yerleştirebilmemizi sağlayan içeriğe sahiptir. İsteyen herkesin katılabileceği grup dersleri şeklinde yapılmaktadır.

BÜTÜNÜYLE YAŞAMAK - POTANSİYELİNİZİ KEŞFETMEK

Bütünüyle yaşamak; mutluluk ve coşkunun anahtarlarından birisidir. Evde, işte yapmaktan keyif almadığımız şeyleri yaparken ya da enerjimiz yokken nasıl bütün olabiliriz? Bütün olmak iş kolik olmak veya takıntılı olmak demek değildir.

Bütünüyle yaşamak için kendimizle yakınlaşmak, potansiyellerimizin farkına varmak, sevgi ve coşku temelli bir bakış açısı ve yaşayışa yönelmek gereklidir.

Uygulayacağımız bazı farkındalık teknikleri ve öğretileri, kendimizle olan ilişkimizi iyileştirir ve kendimizle yakınlık kurmamızı sağlar. Bunun getireceği bilgi ve bilgelik özgürce potansiyellerimizi keşfetme ve gerçekleştirme cesareti sağlar. İsteyen herkesin katılabileceği grup dersleri şeklinde yapılmaktadır.

MEŞGUL İNSANLAR İÇİN MEDİTASYON TEKNİKLERİ

Günlük yaşamda uygulayabileceğiniz basit ve pratik teknikleri içeren bir eğitimdir. Meditasyonu hayatımıza yerleştirmek için zamanımız olmadığında, nereden başlayacağımızı bilmediğimizde bize destek olacak bir programdır. Meditasyonu günlük yaşamın içine öylesine güzel bir şekilde yerleştirme fırsatı verir ki her zaman karşılaştığımız olaylara verdiğimiz tepkilerde, günlük yaşamın zaten parçası olan süreçlerde meditatif bir akışa geçebilmemizi sağlar. Bu çalışmamız grup etkinliği olarak gerçekleştirildiği gibi, kişinin seçimine ve isteğine bağlı olarak farklı bir formatta yani bireysel danışmanlık yöntemiyle, birebir dersler ve takip süreci şeklinde de yapılabilmektedir.

MINDFULNESS

Bedenin, zihnin, duyguların günlük hayatın içinde farkında olmak ve kalmak için bilimsel teknikler içeren bir eğitimdir. Bazı meditasyon tekniklerini uygulayarak, kısa sürelerde hızlı değişimler yaratan ve bunları farkındalık yoluyla yaşamımıza yerleştiren, yaşam kalitemizi, niteliğimizi değiştirebilme imkanı sunan bir programdır. Bu çalışmamız grup etkinliği olarak gerçekleştirildiği gibi, kişinin seçimine ve isteğine bağlı olarak farklı bir formatta yani bireysel danışmanlık yöntemiyle, birebir dersler ve takip süreci şeklinde de yapılabilmektedir.

MEDİTASYON : KENDİNİ BİLMENİN ANAHTARI

Kadim ve günümüze uygulanır meditasyon tekniklerini deneyimleme imkanı sunar. Meditasyonu daha derinlemesine keşfetmek, farklı yöntemlerle farklı yönlerden yaşamımızın dokusu haline getirmek için uygun bir programdır. Meditasyonu ve sağladığı faydaları iyice anlama, deneyimleme, sonuçlarıyla keşfetme sürecinde size rehberlik eder.

Bu çalışmamız grup etkinliği olarak gerçekleştirildiği gibi, kişinin seçimine ve isteğine bağlı olarak farklı bir formatta yani bireysel danışmanlık yöntemiyle, birebir dersler ve takip süreci şeklinde de yapılabilmektedir. 

MUDRALARLA MEDİTASYON

Bedenin ve ellerin farklı duruş ve pozisyonları ile zihni sakinleştirme sanatıdır. Binlerce yıllık el ve beden duruşlarının dayandığı kadim bilgelikler ve sağladıkları faydalar, günümüzdeki bilimsel araştırmalarla yeni yeni anlaşılmakta, fark edilmektedir. Kullanacağımız farklı yöntemler; yaşamda ihtiyaç duyduğumuz çok farklı durumlara cevap niteliğinde olacaktır. Grup dersleri şeklinde uygulanmaktadır.

İYİLEŞME ŞİFRESİ

İyileşme şifreleri belli konularda belli şifreleri uygulayan bir sistemdir ve yaşamınızda oluşabilecek her türlü sorunu içerir. Bilinçaltımızdaki nedenleri bulup çözmeye yönelik uygulamalar içermektedir. Uygulaması kolay olmasının yanı sıra etkisi çok büyüktür. Bedenin önemli enerji noktaları ile bazı bilinçaltı yöntemlerini çok basit ve akışkan bir şekilde işlemiştir. Yeniden programlanmayı sağlar. Bireysel uygulamalar ve eğitimler şeklinde yapıldığı gibi, bazı grup dersleri ile uygulama ve eğitimler de gerçekleştirilebilmektedir.

REİKİ

Evrensel şifa enerjisidir. İçimizdeki şifa gücünü canlandırır ve yaşamımıza taşır. Bu eğitim farklı Reiki sistemlerinin uygulamalarını içermektedir. Her birisine ait yöntemleri, araçları, uygulama ve meditasyonları dersin içeriği ile öğrenir, deneyimlersiniz. Farklı durumlarda kullanılmak üzere çok çeşitli enerji sistemleri mevcuttur. Açılan dersler ile çeşitli enerji sistemleri ile tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Çoğunlukla grup dersleri şeklinde çalışma yapılmaktadır. Bazı durumlarda bireysel olarak da çalışmak mümkün olabilmektedir.    

AKTİF MEDİTASYONLAR

Modern insan için oluşturulmuş, meditasyon haline ulaşabilmeyi kolaylaştıran ve destekleyen fiziksel aktivite içeren bilimsel meditasyon yöntemlerinden oluşur. Bizi fiziksel, zihinsel, duygusal engel ve blokajlardan arındırırken, sağladığı meditasyon alanı ile derinleşir, kendimizle olmayı deneyimleriz. İçeriğindeki tekniklerin; toksin atımını desteklemek, enerjiyi akışkan hale getirmek, bedeni engellerden ve blokajlardan arındırmak, bilinçaltını destekleyen psikanaliz yöntemleri ile derinlemesine şifa sağlaması gibi faydaları son yıllarda bilimsel olarak yapılan bir çok araştırma ile ortaya konulmuştur. Teknik ve yöntemler, grup çalışmalarında kullanıldığı gibi, bireysel danışmanlık çalışmalarında da gerekli duyulan yerlerde kullanılmaktadır.

image 2 copy.png

Etkinliklerimizden daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Telefon: +90 544 655 80 91

Mail: info@niluferinuyanisi.com

facebook.png
instagram.png
twitter.png

©2020 by Nilüferin Uyanışı

bottom of page