top of page
Biz Kimiz?

Türkiye’de ki varlığımız 2010 yılında başladı.

Bizim için bir iş değil; yaşam biçimi…

Yaşamımızı tamamen biçimlendiren ve yönlendiren meditasyon aşkımızı, farklı şehirlerde farklı içeriklerle yaptığımız etkinlikler, kamplar, danışmanlıklar, eğitimler aracılığıyla deneyimlemek isteyen dostlarla paylaşarak yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Yaşam yolculuğu ve macerası devam ettikçe paylaşmaya, çoğalmaya devam edeceğiz.

  • Stres azaltma yöntemleri

  • Lightarian Master

  • Dans ve hareket eğitmeni

  • Günlük hayat için farkındalık teknikleri

  • Nilüferin uyanışı nefes teknikleri

  • Sekhem – Seichim – Reiki (SSR) – All Love / Master

Aşkın Uyanışı, Sonsuz Damla Sonsuz Okyanus kitaplarının yazarı olan Mareechi Asu, aynı zamanda müzikte master eğitmeni olup birçok müzik albümünde besteci ve sanatçı olarak yer almıştır. Profesyonel olarak Daf enstrümanı çalıyor ve RAH Mystic Rock Müzik grubunun kurucularındandır. Dünyanın bir çok farklı yerinde konserler vermiştir. iTunes ve diğer dijital marketlerden dinleyebilirsiniz. 

NOT: Mareechi Asu’nun kullandığı bütün teknikler sadece Meditasyon ve farkındalık içerir ve ASLA tıbbi müdahale, teşhis ve tıbbi tedavi değildir.  Sağlık konular ve sorunlarınız için sağlık uzmanı ve doktorunuz ile iletişime geçin.

asu foto.png
MAREECHİ ASU

Meditasyon eğitmeni, No Mind Meditasyon Facilitator, Born Again Meditasyon Facilitator, Zen Work (Who is in?), Awareness Intensive (Satori) Meditatif Meditasyon Facilitator, Sufi Heart Eğitmeni, Reiki Master, Nilüferin Uyanışı Meditasyon Merkezi Kurucusu, Mindfulness&Awareness Intensive Meditasyon Facilitator sertifikalarına sahip olan Mareechi Asu, Eski Mısır Meditasyon Teknikleri’nin Türkiye kurucusudur. Modern Vipassana Kampları uygulama yaptığı alanlardan bazılarıdır. Chakradance (Çakra Dans) Resmi eğitmeni ve temsilcisidir.

Sonsuz%20Damla%20Sonsuz%20Okyanus_1_edit
AŞKIN UYANIŞI SİYAH.jpg
deva-foto.png
CHANDRA DEVA

Meditasyon eğitmeni, No Mind Meditatif Meditasyon Facilitator, Born Again Meditasyon Terapi Facilitator, Zen Work (Who is in?), Awareness Intensive (Satori) Meditatif Meditasyon Facilitator, Meditatif dans ve hareket eğitmeni, Sekhem – Seichim – Reiki (SSR) – All Love / Master, Nilüferin Uyanışı Meditasyon Merkezi Kurucu ortağı

 

Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunudur. 2010 yılında başlayan meditasyon yolculuğu; Hindistan’da katıldığı bir çok eğitimle ve dünyanın her yerinden eğitmenlerin deneyimleriyle derinleşti.

Amatör ruhunu hiç kaybetmeden olabildiğince farklı yönlerden beslendi. Geçen yıllar içinde bir çok kişiyle deneyimlerini paylaşma ve pekiştirme fırsatı bulduğu organizasyonları da gerçekleştirmektedir. 

Yol ve yolculuk hedefin ta kendisi :)

image 2 copy.png
QUANTUM-LOGO.png

YENİ YAŞAMINIZIN KURALLARINI

SİZ KOYUN

Telefon: +90 544 655 80 91

Mail: info@niluferinuyanisi.com

facebook.png
instagram.png
twitter.png

©2020 by Nilüferin Uyanışı

bottom of page