Biz Kimiz?

Türkiye’de ki varlığımız 2010 yılında başladı.

Bizim için bir iş değil; yaşam biçimi…

Yaşamımızı tamamen biçimlendiren ve yönlendiren meditasyon aşkımızı, farklı şehirlerde farklı içeriklerle yaptığımız etkinlikler, kamplar, danışmanlıklar, eğitimler aracılığıyla deneyimlemek isteyen dostlarla paylaşarak yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Yaşam yolculuğu ve macerası devam ettikçe paylaşmaya, çoğalmaya devam edeceğiz.

  • Stres azaltma yöntemleri

  • Lightarian Master

  • Sekhem – Seichim – Reiki (SSR) – All Love / Master

  • Günlük hayat için farkındalık teknikleri

  • Beden terapi master eğitmeni

  • Dans ve hareket terapi eğitmeni

  • Nilüferin uyanışı nefes teknikleri

Aşkın Uyanışı, Sonsuz Damla Sonsuz Okyanus kitaplarının yazarı olan Mareechi Asu, aynı zamanda müzikte master eğitmeni olup birçok müzik albümünde besteci ve sanatçı olarak yer almıştır. Profesyonel olarak Daf enstrümanı çalıyor ve RAH Mystic Rock Müzik grubunun kurucularındandır. Dünyanın bir çok farklı yerinde konserler vermiştir. iTunes ve diğer dijital marketlerden dinleyebilirsiniz. 

MAREECHİ ASU

Meditasyon eğitmeni, No Mind Meditatif Terapi Facilitator, Born Again Meditatif Terapi Facilitator, Zen Work (Who is in?), Awareness Intensive (Satori) Meditatif Terapi Facilitator, Sufi Heart Eğitmeni, Reiki Master, Nilüferin Uyanışı Meditasyon Okulu Kurucusu, Mindfulness&Awareness Teknikleri Facilitator sertifikalarına sahip olan Mareechi Asu, Eski Mısır Mistik Okulu’nun Türkiye kurucusudur. Modern Vipassana Kampları uygulama yaptığı alanlardan bazılarıdır. Chakradance (Çakra Dans) Resmi eğitmeni ve temsilcisidir.

Sonsuz%20Damla%20Sonsuz%20Okyanus_1_edit
AŞKIN UYANIŞI SİYAH.jpg
CHANDRA DEVA

Meditasyon eğitmeni, No Mind Meditatif Terapi Facilitator, Born Again Meditatif Terapi Facilitator, Zen Work (Who is in?), Awareness Intensive (Satori) Meditatif Terapi Facilitator, Dans ve hareket terapi eğitmeni, Sekhem – Seichim – Reiki (SSR) – All Love / Master, Nilüferin Uyanışı Meditasyon Okulu Kurucu ortağı

 

Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunudur. 2010 yılında başlayan meditasyon yolculuğu; Hindistan’da katıldığı bir çok eğitimle ve dünyanın her yerinden eğitmenlerin deneyimleriyle derinleşti.

Amatör ruhunu hiç kaybetmeden olabildiğince farklı yönlerden beslendi. Geçen yıllar içinde bir çok kişiyle deneyimlerini paylaşma ve pekiştirme fırsatı bulduğu organizasyonları da gerçekleştirmektedir. 

Yol ve yolculuk hedefin ta kendisi :)

Telefon: +90 544 655 80 91

Mail: info@niluferinuyanisi.com

©2020 by Nilüferin Uyanışı